Aerobic band 2m posilovací guma, silná, zelená

Značka: Köck sport
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Guma na cvičení v délce 200 cm a šířce 15 cm se používá pro zahřátí svalů i pro procvičení svalových partií celého těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilovací guma Aerobic je cvičební pomůcka pro kondiční cvičení. Pomocí posilovací gumy procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji posilovací guma nalézá využití v rámci rehabilitace nebo při cvičení doma, ale stále častěji se posilovací gumy používají i při skupinových lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Díky minimálním rozměrům si posilovací gumu můžete vzít všude s sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v parku, v práci nebo na dovolené. 

Podle úrovně odporu jsou odporové gumy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Odpor gumy můžete samozřejmě ovlivnit i užším či širším držením. Posilujte svaly paží, hýždí, ramen, břicha, zad a trupu.

Díky praktickému přepravnímu obalu je odporová guma vhodná ke komfortnímu přenášení. I přes vyšší počáteční investici jsou cvičební gumičky bez latexu trvanlivé a odolné, takže při správné péči mohou vydržet dlouho. 

Délka:  200 cm

Šířka:  15 cm

Tloušťka:  0,4 mm

Materiál:  Neobsahuje latex

Barva:  Zelená

Tuhost:  Silná      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: