Novinky

Nový e-shop, 3.12.2020

V novém roce pro Vás připravujeme zcela nový E-shop.

Doprava a platba, 2.12.2020

Poštovné ZDARMA při objednávce nad 3.000,-Kč včetně DPH (u zboží, které lze zaslat poštou). Neplatí v případě velkoobchodní spolupráce.

Možnost platby převodem předem na účet - 80 až 95,-Kč s DPH - vyberte si způsob dopravy platba Dobírkou a při ukončování objednávky napište do poznámky, že budete platit předem na účet. Následně Vám bude na Váš e-mail zaslána faktura k úhradě.

INFORMACE, ÚPRAVA A REKLAMACE VAŠÍ OBJEDNÁVKY, 1.12.2020

Informace o stavu objednávky, reklamace, úpravy objednávky před expedicí, storno objednávky a jiné prosím zasílejte na info@kocksport.cz

CENY JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH, 1.12.2020

Ceny jsou uvedeny včetně DPH, sklad Brno, bez poštovného (dopravného) a balného. Poštovné - účtujeme dle platných tarifů České pošty - Balík Do ruky, záleží na počtu balíků. Dopravné - účtujeme dle tarifů přepravní společnosti Toptrans, více v dodacích podmínkách. Ceny za zboží jsou platné pouze při objednání přes www stránky. Cena zboží v akci platí do vyprodání zboží v akci, informujte se. O výši poštovného, dopravného se můžete informovat na e-mailové adrese kocksport@kocksport.cz - k tomu je nutné uvést celou Vaši konečnou objednávku s přesným počtem Vámi objednávaného zboží. Zboží je většinou  trvale skladem, není-li uvedeno jinak. Expedicí se rozumí doba, kdy bude zboží předáno přepravci (počet pracovních dnů po dni objednání). V určitém období (počátek kalendářního roku - leden, začátek školního roku - září, konec kalendářního roku - listopad, prosinec) se tato doba může i prodloužit. Informovat o aktuálním stavu objednávky se můžete na e-mailu: info@kocksport.cz . Zboží pro osobní odběr je nutné předem objednat přes internet. 

GDPR, 22.5.2018

Vaše data jsou použita pouze a jen pro náš e-shop. Slouží ke smluvnímu plnění (kupní smlouva - objednávka - faktura). Vaše data nejsou v žádném případě použita k dalším marketingovým účelům.

Data zpracovává firma: KÖCK-SPORT s.r.o., Řípská 1397/2a, 62700 Brno-Slatina. Data jsou uložena v chráněné počítačové síti. Odpovědný je jednatel firmy. Část dat, která je nezbytná ke smluvnímu plnění, je poskytnuta smluvním přepravcům (Česká pošta, f.Toptrans).

Údaje jsou uloženy po přiměřeně nutnou dobu v souladu s platnou legislativou.

VYPRODANÉ ZBOŽÍ, 1.1.2018

V případě, že se zboží vyprodá (v případě souběhu objednávek), budete v nejbližším termínu informování a bude Vám nabídnuto určité řešení. Přednost v expedici má vždy objednávka, jež byla uskutečněna dříve.