Žirafa Gyffy skákací zvířátko

785 Kč 648,76 Kč bez DPH
Skladem

Skákací Žirafa Gyffy je skvělá pro rozvoj rovnováhy a koordinačních schopností dítěte. Žirafa je měkká, pružná a má zaoblené tvary.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skákací pružné zvířátko Žirafa Gyffy pomáhá rozvíjet rovnováhu, koordinaci a pohybové dovednosti předškolních dětí. Při hopsání dochází k posilování zádového svalstva a svalstva na nohou i rukou. Zábavnou formou dovede dítě k nácviku stability a cílenému cvičení. Při položení žirafy na bok, může sloužit k protažení - jako relaxačně cvičební physioroll. Žirafa Gyffy je vynikající psychomotorická pomůcka do mateřských škol a je také využívána terapeuty ve zdravotnictví. Žirafu Gyffy je možné upevnit do plastové houpačky, která není součástí výrobku.

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Výška sedu:  27 cm

Výška:  54 cm

Délka:  45 cm

Maximální obvod sedla:  68 cm

Doporučená nosnost:  max. 45 kg

Testovaná nosnost:  do 200 kg

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: