Thera Band posilovací guma 5,5m zelená, silná

Značka: TheraBand
510 Kč 421,49 Kč bez DPH
Skladem

Univerzální a efektivní cvičební pomůcka pomocí které můžete posilovat, procvičovat a protahovat celé vaše tělo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičební guma Thera Band v délce 5,5m lze pohodlně odvíjet z krabičky. Pomocí posilovací gumy procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji odporová guma nalézá využití v rehabilitacích nebo při cvičení doma, ale stále častěji se posilovací gumy používají i při skupinových lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Cvičení s posilovací gumou zvyšuje kondici, zlepšuje držení těla, rovnováhu, posiluje svaly a minimalizuje tlak na klouby.

Podle úrovně odporu jsou posilovací gumy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Cvičební gumy se vyrábí v různých sílách odporu a jsou od sebe barevně odlišeny. Odpor gumy můžete samozřejmě ovlivnit i užším či širším držením. Posilovací gumu si můžete vzít všude s sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v parku, v práci nebo na dovolené.

Silný zelený pás je vhodný pro rehabilitaci, posilování, aerobic nebo fitness - kondiční a aerobní cvičení, pro trvalé udržení fyzické zdatnosti.

Délka:  5,5 m

Šířka:  12,7 cm

Tloušťka:  0,40 mm

Materiál:  Latex

Barva:  Zelená

Tuhost:  Silná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: