Blackroll set TOGU - masážní sada

Značka: Togu
2 210 Kč 1 826,45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Tréninkový cvičební set - 2x Blackroll 30 cm, 1x Blackroll Mini, 1x Blackroll míček 8 cm a 1x Blackroll míček 12 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set automasážních pomůcek Made in Germany od firmy TOGU. Masážní válce jsou ideální jako cvičební a rehabilitační pomůcka, jsou vhodné na zahřátí před tréninkem a také regeneraci po tréninku. Jsou doporučovány po úrazu, kdy pomáhají urychlit proces hojení. Blackroll válce jsou pevnější než pěnové válce, aby zajistily hluboký masážní účinek. Zajistí trvalé uvolnění svalového a fasciálního napětí, lepší krevní oběh a posilují tělesné i duševní zdraví.

Aby jste nepůsobili na fasciální tkáně jen bodově, tak můžete pomocí Blackroll Mini spojit dva větší válce a vytvořit dlouhou verzi masážního válce. Cvičení pomáhá snižovat napětí ve tkáních, odstraňovat fasciální adheze a zlepšuje posunlivost a elasticitu jizev. Různé tvary a velikosti nabízí rozmanité možnosti pro regeneraci.

S masážními míčky o průměru 8 cm a 12 cm si můžete uvolnit oblast šíje a svalů kolem krku. Jsou vhodné k použití na stole, na zdi nebo na podlaze. 

Materiál EPP je robustní, snadno se čistí, je hypoalergenní, bez zápachu a je 100% recyklovatelný.

Barva:  Černá

OBSAH:

2x  Blackroll masážní válec - 15 x 30 cm, váha 150 g

1x  Blackroll mini masážní válec - 15 x 5,5 cm, váha 20 g

1x  Blackroll ball masážní míček koule 8cm

1x   Blackroll ball masážní míček koule 12 cm

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC).

Regenerujte svaly a uvolněte napětí - TOGU Blackroll

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: