Pěnová balanční podložka - Balance Pad

Novinka
Značka: Köck sport
599 Kč 495,04 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pěnová balanční podložka je skvělým prostředkem pro posilování celého těla a zlepšování rovnováhy a koordinace. Zlepšuje stav svalů a kloubů.

Detailní informace

Tuhost: Šedá - střední
Skladem
599 Kč
495,04 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pěnová balanční podložka, známá také jako Balance Pad, je univerzální cvičební pomůcka, která slouží ke zlepšení vytrvalosti, rovnováhy, koordinace a celkové síly těla. Tato podložka je vyrobena z vysoko kvalitní a odolné pěny, která se perfektně přizpůsobuje tvaru těla a poskytuje adekvátní oporu při cvičení. Její měkký a pružný povrch stimuluje svaly k vyšší aktivitě, což pomáhá zlepšovat rovnováhu a stabilitu.

Tento produkt je ideální pro rehabilitační cvičení, jógu, pilates, gymnastiku a mnoho dalších typů cvičení. Balanční podložku můžete použít doma, v tělocvičně nebo na jakémkoli jiném místě, kde cvičíte. Můžete na ní provádět různé cviky, ať už v sedě, vleže, na všech čtyřech nebo dokonce ve stoje na hlavě. Můžete provádět např. dřepy nebo balanční cvičení na jedné nebo na dvou nohách.

Pěnová balanční podložka na jógu je skvělý nástroj pro posilování hlubších svalových partií. Při cvičení na podložce musí tělo kompenzovat nestabilitu podložky, což vede k aktivaci a posilování hlubokých stabilizačních svalů. Tyto svaly často zanedbáváme při běžném posilování, a přitom hrají klíčovou roli v prevenci zranění a udržení správného držení těla. Pomáhá posilovat slabé svaly a zlepšovat flexibilitu.

Díky svému měkkému povrchu je pěnová balanční podložka vhodná pro lidi všech věkových skupin, včetně seniorů a dětí. Balance Pad je snadno udržovatelný. Stačí ho po cvičení setřít vlhkým hadříkem a nechat uschnout.

K dispozici máme dvě tuhosti pěnové podložky měkkou a střední.

Rozměry: 50 x 40 x 5,5 cm

Materiál:  100% PU (vysoká hustota)

Váha modré podložky:  cca 1460 g

Váha šedé podložky:  cca 1540 g

Baleno v PE obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: