Myofasciální míč Universal Pro 17 cm

Novinka
185 Kč 152,89 Kč bez DPH
Skladem

Universal Pro Large - speciální míč, který je ideální pro pilates a jógu, myofasciální stimulaci a svalovou relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Míče Universal Pro jsou vhodné pro cvičení pilates a jógy, myofasciální stimulaci a svalovou relaxaci. Míček Universal Pro Large má velmi hladký a příjemný povrch, který uspokojí i ty nejcitlivější zákazníky. Díky nafukování si můžete snadno upravit konzistenci míče podle svých potřeb.

Myofasciální míček vám umožní širokou škálu cvičení, které mohou přispět k lepšímu držení těla, zvýšení flexibility a posílení klíčových svalových skupin.

Uvolnění zad - cvičení s míčem pomůže natáhnout a uvolnit svaly zad, což může přinést úlevu od napětí a bolesti 

Aktivace klenby - cvičení, která posilují a zpevňují svaly klenby chodidla, což může pomoci při problémech s plochými nohami nebo při zlepšování stability a rovnováhy

Uvolnění nohou - pomocí míče můžete masírovat nohy, což může pomoci ulevit od napětí, zlepšit cirkulaci a snížit svalovou únavu

Rozměr:  17 cm

Barva:  Šedá

Váha:  280 g

Doporučená nosnost:  max. 90 kg 

Testovaná nosnost:  max. 100 kg

S jehlovým ventilkem k regulaci tlaku vzduchu uvnitř míčku. K nafouknutí je nutná jehlová pumpička, která není součástí balení.

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: