Jumper TOGU Senior

Značka: Togu
5 000 Kč 4 132,23 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jump fit! Skákací tréninková balanční podložka udrží vaše celé tělo v kondici. Vhodná pro sport i zábavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jumper® je multifunkční tréninkový nástroj vyrobený v Německu (Evropský patent 2092964). Balanční plocha a trampolína pro fitness, osobní trénink, sportovní specializovaný trénink a fyzioterapii. Ke cvičení lze použít obě strany. Typ Mini je menší, lehčí a s nižší nosností. Spodní panel je vyztužený skelným vláknem. Povrch je protiskluzový, stejně jako spodní deska. Konkávní základní deska poskytuje brilantní vliv na trampolínu a také zajišťuje bezproblémové stohování. Schválená Dynair technologie (2/3 koule) zaručuje extrémně dynamický odrazový efekt. Lepší stabilitu kloubů a kotníků. Lepší přilnavost materiálu zajišťuje, že výrobek neproklouzne ani na lesklém povrchu. 

Balanční vzduchová podložka je vhodná i pro sportovní přípravu nebo rehabilitaci hokejistů a fotbalistů. Skákací dynamickou podložku lze využít ve všech sportovních odvětvích. Nestabilní plocha přispívá ke zlepšení koordinace a rozvoji stability, napomáhá k odstranění bolesti zad, posílení břišních svalů a komplexně posiluje svaly celého těla. Cvičení rovněž zapojuje hluboký stabilizační systém trupu a páteře.

Velikost:  asi 52 x 24 cm

Hmotnost:  cca 4.400 g

Nosnost:  cca 200 kg

Příslušenství:  Hustilka

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný.

Vytrvalost a koordinace - Der TOGU Jumper

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: