Sada 4 víceúčelových kbelíků

Novinka
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Skladem

Víceúčelové kbelíky jsou v červené, modré, zelené a žluté barvě. Záleží pouze na Vás jakou si vytvoříte překážkovou dráhu pro různé didaktické hry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte všestrannost a radost z pohybových aktivit. Tato sada čtyř multifunkčních kbelíků poskytuje nekonečné možnosti využití při tělesné výchově a rekreačních aktivitách. Ať už se jedná o štafetové závody, překážkové dráhy, házecí hry, cvičení na rozpoznávání barev nebo skládání kyblíků na sebe. Tato sada nabízí bohatý základ pro pohyb, učení a zábavu. Různé barvy mohou pomoci v tréninkových cvičeních pro rozlišování týmů, úkolů nebo stanovišť. Sada kbelíčků může sloužit k rozšíření vaší překážkové dráhy Vário.

Zkombinujte kbelíky s tyčemi, základnami, bloky juve nebo plochými obručemi a vytvořte si tak překážky na hřišti nebo basketbalový koš. Možnosti jsou téměř neomezené. Díky tomu jsou nejen univerzální pro různé aktivity, ale také jsou vhodné pro podporu kreativity a schopnosti řešit problémy u dětí i dospělých.

Tyčky lze zasunout nebo je můžete umístit do žlábků nahoře. To umožňuje volné spadnutí tyčky pokud se o ni zavadí. Kbelík lze použít také jako metu nebo při otočení jako koš - házení na cíl. K tomuto účelu můžete využít např. Bean bag set 12 ks - házecí polštářky.

Výška:  20 cm

Průměr:  16,5 cm

Materiál:  Polypropylen

Sada 4 kbelíčků:  Červená, Modrá, Zelená, Žlutá 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: