Linkits barevné stavební kostky Weplay

4 130 Kč 3 413,22 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Konstrukční stavebnice Linkits nabízí nekonečné možnosti tvoření různých tvarů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice Linkits Weplay KC 2803 obsahuje 95 kusů vzájemně spojovatelných dílů v jasných zářivých barvách - červená, žlutá, zelená, oranžová a modrá. Dílky stavebnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, trvanlivého a bezpečného materiálu EVA. Jednotlivé díly jsou lehké a měkčené. Pestré barvy jsou rovněž snadno rozpoznatelné pro osoby se zrakovým znevýhodněním. 

Vhodné i pro děti se speciálními potřebami. Vhodné rovněž jako terapeutická pomůcka a společenská hra pro seniory.

  • Tato velmi jednoduchá stavebnice obsahuje velké dílky z kvalitní EVA pěny, které se snadno spojují dohromady.
  • Středovou "zátku" lze z bloku odstranit jednoduchým kroucením nebo vytlačením což pomáhá dětem zvládat otáčivé pohyby rukou.
  • S WePlay Linkits si děti mohou hrát, tvořit, vymýšlet a stavět 2D a 3D modely. Dochází k rozvoji prostorového vnímání, logického myšlení, jemné motoriky, dětské kreativity, představivosti a fantazie.
  • Hra podporuje týmovou spolupráci a vzájemnou interakci. Tento úžasný výrobek může být využit pro tvůrčí hry, cvičení, pohyb, rovnováhu a koordinaci.

 

Univerzální stavebnice obsahuje tři typy modulů - oválný díl se dvěma otvory, jednotlivý díl s otvorem a válce (vnitřní zátky) pro spojení.

 

Věk:  2 +

Váha:  2,08 kg

Materiál:  EVA

Země původu:  Tchaj-wan

Balení obsahuje:  Oválný díl se dvěma otvory 5 x 8 x 16 cm - 5x od každé barvy, Jednotlivý díl s otvorem 5 x 8 cm - 2x od každé barvy, Válce - zátky 5 x 5,3 cm 12x od barvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: