Balanční hra Sloní cirkus KF 0007

2 850 Kč 2 355,37 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Zábavná dětská vyvažovací hra pro rozvoj aritmetických a kognitivních schopností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v Cirkuse. Krásné barevné bloky ve tvaru slona přinášejí mnoho zábavy a kreativních představ. Sloni jsou ve třech velikostech (v poměru vah 4:2:1) a celkem jich je v balení 28 kusů. Dva sloni do sebe zapadají a vytvoří tak jeden kruh na kutálení. Děti mohou rovněž skládat různé velikosti slonů na sebe. Bloky poskytují dětem neomezené možnosti skládání a stohování.

Balanční prkna se zářezy umožňují dětem objevovat základní prvky rovnováhy. Na deskách jsou vyvýšeniny, které přesně zapadají do prohlubní slona a mohou být tedy použity jako houpačka.

  • Jumbo cirkus slouží pro seznámení s fyzikální veličinou hmotnost, pro seznámení s matematikou a pro rozvoj logického myšlení. Učí děti pochopit pojmy více, méně a stejně.
  • Posiluje dětské zápěstí a svaly na rukou.
  • Skládání a stohování slonů rozvíjí jemné motorické dovednosti (hybnost ruky), která je důležitá pro pozdější osvojení si psaní.
  • Tato vyvažovací hračka pomáhá rozpoznávat barvy, třídit, učí děti spolupracovat a komunikovat mezi sebou, učí řešit problémy a nevzdávat se a trénuje dětskou tvořivost a představivost.
  •  Zlepšuje pozornost při cvičení zaměřeném na spojování 2 bloků do jednoho kruhu.

Věk:  1,5 +

Váha:  0,9 kg

Materiál:  PP, ABS

Země původu:  Tchaj-wan

Balení obsahuje:  4x Slon "L" 10 x 5,6 x 2,5 cm, 8x Slon "M" 7,5 x 4,2 x 2,5 cm, 16x Slon "S" 5 x 2,8 x 2,5 cm, 4x Hnědé balanční prkno 28 x 4 x 0,8 cm 

JUMBO cirkus KF0007

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: