Válec střední

590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Válec můžete samostatně dokoupit a doplnít Vaši relaxační sestavu. Díly jsou vhodné pro celkový rozvoj pohybu a motoriky dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Válec střední je vyroben z pevné polyethylenové pěny s uzavřenou buněčnou strukturou, která je měkká a velmi lehká. Potažen je umělou vinylovou kůží, která je odolná a omyvatelná. Hra s rodiči nebo jinými dětmi pomůže rychleji se naučit a rozpoznat různé geometrické tvary a barvy. Rozmanitost tvarů také umožňuje rozvíjet kreativitu a představivost, protože kombinováním tvarů je možné stavět pevnosti, hrady a domy. Hra také pomáhá dětem rozvíjet sociální dovednosti prostřednictvím vzájemné komunikace.

Tvary měkkých bloků jsou vhodné pro celkový rozvoj pohybu a motoriky dítěte. Různé tvary kostek umožňují dětem zlepšit jejich pohybovou koordinaci a dovednosti – pohyby prstů a rukou, uchopování, plazení, pohyb přes překážky a lezení na převýšení.

Pohyb je jedním ze základních projevů života. Přirozeným pohybem děti rozvíjí tělesnou zdatnost, posilují hrubou a jemnou motoriku, učí se poznávat a ovládat své tělo, orientovat se v prostoru a v neposlední řadě ovlivňuje aktivní pohyb rozvoj kognitivních schopností. 

Jednotlivé tvary molitanové stavebnice pomáhají rozvíjet a učit:

  • Pohybové a motorické dovednosti (plazení, lezení) 
  • Formuje a rozvíjí prostorové povědomí
  • Posiluje motorické koordinační schopnosti
  • Pomáhá rozvíjet logické myšlení
  • Pomáhá při učení geometrických tvarů a barev
  • Rozvíjí kreativitu a představivost
  • Zlepšuje sociální dovednosti

 

Věk:  1 +

Rozměr:  Ø 15 cm,  Délka 40 cm

Barva:  Žlutá + Zelená

Hmotnost:  0,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: