Junior Stones - sada 6 balančních polokoulí

990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Junior Stones - set 6 balančních podložek různých barev pro rehabilitaci, sport a zábavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Junior Stones - set 6 balančních čoček různých barev. Balanční čočku lze používat ve sportu, rehabilitaci a při různých skupinových hrách. Vypouklý tvar kopule Stones Vás nutí stále udržovat rovnováhu. Při cvičení tak docílíte zpevnění a posílení svalů. Slouží pro nácvik motoriky, rovnováhy, prostorového vnímání, rehabilitaci, posilování dolních, ale i horních končetin nebo posilování břišního svalstva.

Je vynikajícím pomocníkem v procvičování motorické koordinace zraku a hmatu. Lze využít individuálně nebo při různých skupinových hrách např. jako součást překážkové dráhy. Balanční polokoule lze využít k rozvoji smyslového vnímání nebo didaktické hře. Díky veselým a jasným barvám si děti užijí každý trénink nebo terapii. Možnost vytvoření překážkové dráhy z různých druhů kopulí.

S jehlovým ventilem pro regulaci vzduchu.

Průměr:  14 cm

Barva:  Mix 6 barev

Nosnost:  100 kg

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Vhodné pro děti od 3 let. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: