Over Ball originál Gymnic 23cm:

Over ball je vhodný pro dechová cvičení, hrací míč nebo masážní míč. Má neklouzavý povrch. OverBall a Softgym Over jsou stejné výrobky, které se liší velikostí zátky a balením. Over Ball je dodáván v krabičce a má dlouhou zátku. Nehodí se jako cvičební míč. ZÁTKU V ŽADNÉM PŘÍPADĚ NEZKRACUJTE - POŠKODÍTE JI A VZDUCH BUDE UNIKAT!

SoftgymOver je dodáván v sáčku s krátkou zátkou. Je vhodný pro aerobní a relaxační cvičení. Výrobek italské firmy Ledraplastic je velice oblíbený a je nejvíce používaný malý cvičební míč. Míče jsou vyrobeny dle norem v EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie. Cviky najdete v publikaci Cvičení pro zdraví.

Průměr: hustit do 23 cm

Doporučená nosnost: 80 kg

Testovaná nosnost: max. 100 kg  

Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Další fotografie

Over Ball originál Gymnic 23cm:  () Over Ball originál Gymnic 23cm:  () Over Ball originál Gymnic 23cm:  () Over Ball originál Gymnic 23cm:  () Over Ball originál Gymnic 23cm:  () Over Ball originál Gymnic 23cm:  () Over Ball originál Gymnic 23cm:  ()

Varianty

Cena s DPH 97,-Kč
Doba předání
dopravci:
2 dny

Vyberte si variaci:

červená
 

K tomuto výrobku doporučujeme: