Dodací podmínky

DOPRAVNÉ - TOPTRANS:

CENA PŘEPRAVNÉHO /hradí vždy nakupující/ závisí na váze zboží a ujeté vzdálenosti v km. Místo nakládky Brno - zákazník. Cenu dopravy si můžete zjistit na stránce dopravce http://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/ceny_prepravy/vypocet_ceny. Je nutno zadat adresu nakládky a vykládky zboží a poté klik na Spočti tarif. Upřesněte vykládku v místě, pokud je po Vás vyžadována dle PSČ, a zadejte hmotnost zásilky. Po kliknutí na tlačítko Spočti přepravné se Vám objeví cena za dopravné bez DPH. Toptransem zasíláme pouze velké věci - šv. bedny, šv. lavičky, pp stoly........ Cena na webu je udávána bez přepravného a poštovného !

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY:

Zboží zasíláme ČESKOU POŠTOU - BALÍK DO RUKY.

O výši poštovného či dopravného se můžete informovat na e-mailové adrese kocksport@kocksport.cz - k tomu je nutné uvést celou Vaši konečnou objednávku s přesným počtem Vámi objednávaného zboží a Vaši adresu. Cena na webu u zboží je udávána bez poštovného. Poštovné ZDARMA - při objednávce nad 3.000,-Kč včetně DPH (u zboží, které lze zaslat poštou). Dopravné se platí vždy. O jeho případném ponížení rozhoduje majitel firmy (záleží na velikosti objednávky, na četnosti objednávek apod.).Toto případné ponížení se vždy potvrdí e-mailem. Takto je možné postupovat i u dopravného. Kontakty, viz. Informace pro Vás.

Na vystaveném daňovém dokladu se poštovné objeví jako manipulační poplatek.

Před přijetím zásilky vždy zkontrolujte neporušenost obalu. Je-li obal poškozen, sepište okamžitě s dodavatelem zásilky protokol o poškození. Reklamace je možná pouze do 24h od převzetí zásilky. Dále postupujte dle pokynů dodavatele zásilky.

V případě odstoupení od smlouvy hradí veškeré náklady spojené s dopravou (poštovným či jiným přepravným) zboží k podnikateli (místo sídla) spotřebitel.

Není povolen svévolný zásah do podmínek objednání a do její realizace.