SLEVA 10 

Basketball Extreme 6

Cena s DPH: 117,-Kč

Koupit

SLEVA 10 

Fotbal SUPER 5

Cena s DPH: 207,-Kč

Koupit

SLEVA 10 

Basketball Street BP-SL 7

Cena s DPH: 171,-Kč

Koupit

SLEVA 10 

Fotbal ATLETICO 3

Cena s DPH: 184,-Kč

Koupit

SLEVA 10 

Molten BT5000 Libertria 6

Cena s DPH: 990,-Kč

Koupit

Sleva 15% únor 2018 

Physio Roll do ruky - váleček

Cena s DPH: 85,-Kč

Koupit

 
 

Zobraz archív aktualitAktuality

1.1.2018 - INFORMACE, ÚPRAVA A REKLAMACE VAŠÍ OBJEDNÁVKY

Informace o stavu objednávky, reklamace, úpravy objednávky před expedicí, storno objednávky a jiné prosím zasílejte na info@kocksport.cz

1.1.2018 - CENY JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH

Ceny jsou uvedeny včetně DPH, sklad Brno, bez poštovného (dopravného) a balného. Poštovné - účtujeme dle platných tarifů České pošty - Balík Do ruky, záleží na počtu balíků. Dopravné - účtujeme dle tarifů přepravní společnosti Toptrans, více v dodacích podmínkách. Ceny za zboží jsou platné pouze při objednání přes www stránky. Cena zboží v akci platí do vyprodání zboží v akci, informujte se. O výši poštovného, dopravného se můžete informovat na e-mailové adrese kocksport@kocksport.cz - k tomu je nutné uvést celou Vaši konečnou objednávku s přesným počtem Vámi objednávaného zboží. Zboží je většinou  trvale skladem, není-li uvedeno jinak. Expedicí se rozumí doba, kdy bude zboží předáno přepravci (počet pracovních dnů po dni objednání). V určitém období (počátek kalendářního roku - leden, začátek školního roku - září, konec kalendářního roku - listopad, prosinec) se tato doba může i prodloužit. Informovat o aktuálním stavu objednávky se můžete na e-mailu: info@kocksport.cz .                                           Zboží pro osobní odběr je nutné předem objednat přes internet. 

1.1.2018 - VYPRODANÉ ZBOŽÍ

V případě, že se zboží vyprodá (v případě souběhu objednávek), budete v nejbližším termínu informování a bude Vám nabídnuto určité řešení. Přednost v expedici má vždy objednávka, jež byla uskutečněna dříve.